START O FIRMIE OFERTA APARATY KONTAKT
BADANIE SŁUCHU
Skutecznie, kompleksowo, solidnie... profilaktyczne badania i poradnictwo

W pracowni Medea wszyscy zainteresowani mogą zbadać swój słuch i uzyskać fachową poradę na temat sposobów kompensowania ubytków słuchu - oczywiście bez zobowiązań. Wykwalifikowany personel doradzi w jaki sposób Państwo mogą zadbać o swój słuch i co zrobić by słyszeć lepiej i wyraźniej.

Badanie jest bezbolesne i bezpieczne, trwa stosunkowo krótko i nie jest uciążliwe. Składa się z rozmowy (tzw. wywiadu) na temat dotychczasowego przebiegu dolegliwości ze strony narządu słuchu, rozpoznawania potocznych słów na różnych poziomach głośności oraz identyfikacji różnych dźwięków przy wykorzystaniu najnowoczesniejszych aparatów i urządzeń.

Zdolność słyszenia każdej częstotliwości jest przeprowadzana na audiometrze ze słuchawkami i opracowywana w postaci indywidualnego wzorca słuchu zapisanego na audiogramie. Specjalista wykorzystuje audiogram do określenia typu oraz stopnia utraty słuchu. Badania te określają ocenę utraty słuchu i umożliwiają zastosowanie odpowiedniego aparatu słuchowego.

Pracownia Protetyki Słuchu Medea oferuje w tym zakresie wysokiej jakości usługi polegające na doborze nowoczesnych aparatów słuchowych renomowanych firm zachodnich. Posiadamy w sprzedaży pełną gamę aparatów analogowych i cyfrowych wiodących światowych producentów.

Serdecznie zapraszamy na profilaktyczne badania słuchu!!!
Copyright MEDEA 2008-2017. All rights reserved. Created by Vipercom