START O FIRMIE OFERTA APARATY KONTAKT
STARKEY - w trosce o słuch
Jako światowy lider innowacji w dziedzinie aparatów słuchowych, stale znajdujemy się w czołówce branży pod względem technologii – tym samym produkując aparaty słuchowe, które brzmią lepiej, pasują bardziej komfortowo i działają bardziej niezawodnie, niż kiedykolwiek wcześniej.

Styl Nasze aparaty słuchowe są dostępne w różnych stylach, jednak nie każdy pasuje do każdego użytkownika. Czynniki takie jak stopień utraty słuchu, wielkość przewodu słuchowego, a nawet zręczność wpływają na ostateczny dobór zalecanego modelu.

Technologia Względem każdego naszego produktu wykorzystujemy wyniki najnowszych badań, osiągnięcia nauki, technologie mikroelektroniczne oraz nowatorskie wzornictwo – wszystko to, aby zapewnić najlepszą wydajność dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego człowieka i jego stylu życia.

W TYM JESTEŚMY NAJLEPSI:
  • Eliminacja sprzężeń — stworzyliśmy pierwszy aparat słuchowy, który nie wydaje nieprzyjemnych gwizdów, kiedy kogoś przytulamy, ani nie brzęczy, kiedy dotkamy swoich włosów – i nadal pozostajemy liderem w eliminacji sprzężeń w branży.
  • Słyszalność w zgiełku — był to jeden z największych problemów dla osób noszących aparat słuchowy, któremu firmie Starkey udało się zaradzić. Dzięki naszym mikrofonom kierunkowym oraz zastosowaniu technologii redukcji hałasu, komfortowe słuchanie w głośnym otoczeniu oraz skupienie się na rozmówcy lub konkretnym źródle dźwięku jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.
  • Łączność bezprzewodowa — wyobraźmy sobie przesyłanie dźwięku z telewizora, odtwarzacza MP3, a nawet z telefonu bezpośrednio do aparatu słuchowego, dzięki czemu można słuchać muzyki bądź głosu bez konieczności zakłócania ciszy osobom w pobliżu. Z naszymi bezprzewodowymi aparatami słuchowymi i innowacyjnymi akcesoriami SurfLink jest to możliwe.
  • Ochrona przed wilgocią i woskowiną — niezależnie czy mieszkamy w ciepłym klimacie, czy wiedziemy bardziej aktywny tryb życia, warto posiadać aparat słuchowy, który charakteryzuje się odpornością na wodę i woskowinę/tłuszcze. Większość aparatów słuchowych Starkey posiada takie właściwości.
  • Wielokanałowość — im więcej kanałów w aparacie słuchowym, tym łatwiej można dostosować ustawienia dla szerokiego zakresu częstotliwości istniejących dźwięków.


Copyright MEDEA 2008-2017. All rights reserved. Created by Vipercom